Alan Kardeşler olarak, binalar, yazlıklar, villa inşaatları gibi inşaatlarda anahtar teslimi uygulama hizmeti sunmaktayız.

Alan Kardeşler olarak, kat karşılığı inşaat işlerinizi sizin için en uygun koşullarla yapmaktayız. Alan Kardeşler olarak, inşaatınızın temel inşaatını, kaba inşaatını, sıva işlerini, kalıp işlerini, duvar işlerini, alt yapı işlerini, tüm tesisat işlerini, elektrik tesisatını, çatı işlerini, ahşap, demir ve PVC doğrama işlerini, yer döşemelerini, pencerelerini, kapılarını, dolaplarını, mutfak dolaplarını, mobilyalarını, seramik uygulamalarını, alçıpan, kartonpiyer, taşyünü asma tavan uygulamalarınızı, alçı ve boya işlerinizi, su deposu, hidrafor, güneş enerjisi, şömine işlerinizi, doğal taş uygulamalarınızı ayrı ayrı üstlenerek en iyi malzeme ile, en kaliteli işçilik ile söz verdiğimiz süre içerisinde bitirmeyi taahhüt ederiz..

Alan Kardeşler olarak, en kaliteli ve en ekonomik çözümleri üretmekteyiz.

Alan Kardeşler olarak, bir takım ruhu ile çalışarak yüklendiğimiz tüm işlerden yüzümüzün akıyla çıkmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Alan Kardeşler olarak, işimizi en güzel şekilde yapabilmenin gururu ve mutluluğu ile karşınızda devamlı gülen yüzler görürsünüz. Bizim mutluluğumuz müşterilerimizin yüzünün de gülmesi demektir.